Johannes Feldhoffer oljemålning

476031

JOHANNES FELDHOFFER (1900-tal): "Potatisplockaren", signerad och daterad J.Feldhoffer 1981, olja på duk, ca 110x135 cm

Ytmärken

Rum 2

Budhistorik (17 bud)
3393563
2 400
3393605
3393563
1 600
3393330
3393330
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.