Carl Wilhelmson etsning

476023

CARL WILHELMSON (1866-1928): Sjömän, signerad C. Wilhelmson, plåtsignatur CW 19, etsning, ca 28,5x21,5 cm

Oramad, gulnader

Fack 44

Carl Wilhelmson etsning

Budhistorik (7 bud)
3392676
550
3392568
500
3392443
450
3391153
3384725

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.