Brosch samt hänge

476022

BROSCH, HÄNGE, 2 dlr., förgyllt silver, nefrit och carneol, en stämplad MMA 1982, längd ca 2-3 cm

Guld/Smycken

Brosch samt hänge

Budhistorik (5 bud)
3393802
500
3393470
450
3391645
3384616
3384451

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.