Matbord med stolar i chippendalestil

476021

MATBORD med 3 iläggsskivor, 6 stolar, Chippendale-stil, 1900-tal, skuren dekor med claw and ball-fötter, bordets höjd 75, 148x105 total längd 310 cm

Smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 8

Budhistorik (14 bud)
3393848
5 000
3393146
4 800
3393036
4 600
3393145
4 600
3393036
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.