Alfred Manessier Juan Vilacasas

476018

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 213/300, färglitografi, bildmått ca 22x16 cm; Juan VILACASAS (1920-2007), signerad och daterad Vilacasas -61, 5/10, färgetsning, bildmått ca 14,5x21,5 cm

Oramade, gulnader, fläckar

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (19 bud)
3392474
1 300
3392426
3392387
3392425
3392387
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.