Gustave Singier Leon Gischia litografier

476015

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Komposition, signerad och daterad Singier -58, 125/175, färglitografi, Lóeuvre Gravée, ca 45x36 cm; Léon GISCHIA (1903-1991), Komposition med vaser, signerad och numrerad 184/200, vattenstämpel Guilde de la Gravure, färglitografi, ca 44x29 cm

Oramade, gulnader och fläckar

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (25 bud)
3392522
3392527
1 900
3392522
1 800
3392521
1 700
3392503
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.