Lars Jonsson offsetlitografi

476011

LARS JONSSON (född 1952): Grönfinkar, signerad Lars Jonsson, numrerad 99/200, offsetlitografi, ca 40x55 cm

Fack 40

Lars Jonsson offsetlitografi
Budhistorik (12 bud)
3394037
3394164
3394037
850
3394152
3394037
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.