Lars Jonsson offsetlitografi

476010

LARS JONSSON (född 1952): Domherrar, signerad Lars Jonsson, numrerad 99/200, offsetlitografi, ca 58x40 cm

Smärre guldnader

Fack 52

Lars Jonsson offsetlitografi
Budhistorik (18 bud)
3394002
1 300
3393935
3393755
3393934
3393755
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.