Lars Jonsson offsetlitografi

476008

LARS JONSSON (född 1952): Kråkor, signerad Lars Jonsson, numrerad 99/200, offsetlitografi, ca 40x55 cm

Smärre gulnader

Fack 52

Lars Jonsson offsetlitografi
Budhistorik (2 bud)

3391908
3389479

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.