Hallmöbel 1900-talets andra hälft

475994

HALLMÖBEL, 2 dlr, 1920-tal, svartmålad, spegelns mått ca 106x51, skåpets mått höjd ca 65, 61x28 cm; nyckel finns

Senare bemålat

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Budhistorik (12 bud)
3390250
850
3390201
3390181
750
3390056
700
3389444
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.