Hjortzberg Henning Hedlund Elgström Fougstedt 6 st

475990

ARVID FOUGSTEDT OLLE HJORTZBERG, GÖSTA HENNING, BERTIL BULL HEDLUND, OSSIAN ELGSTRÖM (2), 1900-tal, 5 st signerade, etsningar, varierande mått

Oramade, skador, hanteringsveck 1 Elgström osignerad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (1 bud)

3391865
2017-07-27 23:41:03

2017-07-28 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.