Barskåp 1930-tal

475989

BARSKÅP, 1930-tal, mahognyfanér, dörrpar med bakomvarande barinredning, högre benställning, höjd ca 110, 85x45 cm

Fanérlagningar, visst slitage, spegel med spricka

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Barskåp 1930-tal

Budhistorik (26 bud)
3393876
6 400
3393875
6 200
3393875
5 800
3393874
5 600
3393871
5 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.