Serveringsvagn

475982

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal (ursprungligen för sybehör), förlängningsbar med skiva i mitten och små lådor under, teak, höjd ca 64, samt 70 x 50, förlängningsskivan 36 cm.

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Serveringsvagn

Budhistorik (16 bud)
3394230
3394232
3394230
950
3394228
900
3394226
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.