Certina herrarmbandsur i 14 k guld

475972

CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. 115.9299.65, armband i stål och gulddoublé (ej original), diameter 33,5 mm

Går ej (troligtvis batteri), SAV garanterar ej för funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (5 bud)
3393513
1 300
3392268
3388820
3388819
3387191

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.