Jorgo Krallis oljemålning Sommar

475970

JORGO KRALLIS (f 1937): Strandbild, signerad Crallis, olja på duk, ca 14x15 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Budhistorik (7 bud)
3394019
950
3393544
900
3393543
3393541
700
3392586

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.