Rubert Soysa oljemålning

475969

RUBERT SOYSA (samtida): Komposition med kvinna och man, signerad E.R. Soysa, olja på duk, ca 128x82 cm

Rum 9

Rubert Soysa oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3394147
3 400
3394145
3 200
3394142
3394141
2 800
3394136
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.