Johan Kindborg oljemålning

475968

JOHN KINDBORG (1861-1907): Motiv från Staden mellan broarna, signerad och daterad Johan Kindborg 95, olja på duk, 92x73 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Johan Kindborg oljemålning

Budhistorik (58 bud)
3392977
32 000
3392957
31 000
3392973
31 000
3392957
29 000
3392964
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.