Buddha gips

475965

BUDDHA, gips, Japan, 1900-tal, bronserad och patinerad, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Buddha gips

Budhistorik (14 bud)
3392407
950
3392402
900
3392400
850
3392399
3392220
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.