Alf Olsson oljemålning

475961

ALF OLSSON (född 1925), komposition med figur, signerad Alf 72, olja på duk, ca 60x72 cm

Duken med skador, repor/färgbortfall/trycksdador

Fack 8

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3391847
1 600
3392449
3391847
1 400
3392003
1 300
3391847

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.