Bronsrelief

475947

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bronsrelief, kvinnobyst, signerad HL-07, stämplad Herman Bergman konstgjutare Stockholm, ram i jugend med intarsia, 43x32 cm

Konst, Skulpturer

Fack 31

Bronsrelief

Budhistorik (5 bud)
3392560
1 400
3392559
1 300
3392558
3385701
3383130

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.