Soffa Alpha

475946

BOCONCEPT, "Alpha", soffa, 2000-tal, i svart läder, svängd modell, kuddar medföljer, ca 230x90 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 10

Soffa Alpha

Budhistorik (6 bud)
3392795
2 800
3392794
2 600
3392611
2 400
3392610
3392609

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.