Handspegel tenn art deco

475945

HANDSPEGEL, 1900-talets första hälft, tenn, reliefdekor av kvinna samt hjortdjur, monogramsignerad, stämplad Herman Bergman Fud, diameter 13,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Handspegel tenn art deco

Budhistorik (4 bud)

3391770
450
3387206
3383556
3383149

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.