Bordsur

475943

BORDSUR, Kienzle, 1940-tal, märkt på urtavlan och brickmärkt på baksidan, hölje i trä, nyckel finns, höjd ca 22, längd 32 cm.

Luckans gångjärn sitter löst. Slitage. Funktionen garanteras ej.

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (1 bud)

3387317
2017-07-24 14:56:10

2017-07-28 kl 17:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.