Jan Rhodin färglitografi

475941

JAN RHODIN (född 1938): Lodjur i grönska, signerad Jan Rhodin, färglitografi, 106x360 cm

Fack 45

Jan Rhodin färglitografi
Budhistorik

2017-07-28 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.