Golvur

475936

GOLVUR Stjernsund, 1700-tal, fodral med senare bemålning, höjd ca 200, bred 42 samt djup 28 cm

Ej komplett, senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage, lod fattas. Funktionen garanteras ej.

Klockor/Ur

Rum 10

Golvur

Budhistorik (2 bud)

3384058
600
3383671

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.