Claude Weisbuch färglitografier

475929

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): (3) Hästmotiv, signerade Weisbuch, samtliga numrerade 167/250, färglitografier, 48,5x65 cm

Budhistorik (10 bud)
3388418
750
3392647
700
3388418
650
3391710
600
3388418
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.