Otto G Carlsund, Komposition - collage

475928

OTTO G CARLSUND (1897-1948): Komposition,
signerad O.G.C, collage, 14x9 cm

PROVENIENS: Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
3391328
3385055
3385036
650
3384756
600
3383916
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.