Harald Sallberg etsning

475925

HARALD SALLBERG (1895-1963): I min ateljé, signerad Harald Sallberg, torrnål, bildyta 28x23,3 cm

Gulader, lös i ram

Fack 52

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (2 bud)

3384783
3383400

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.