Trågsoffa gustaviansk stil

475920

TRÅGSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgylld dekor, sitthöjd 39, längd 200 cm

Bruksslitage, senare bemålad

Möbler, Soffor

Rum 4

Trågsoffa gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3392159
5 200
3391832
3386167
3386166
3383078

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.