Väggskåp i fornnordisk stil

475919

VÄGGSKÅP, 1900-talets början, fornnordisk stil, träskuren dekor i form av drakar, invändigt med hyllplan samt draglåda, höjd 51, 32x16 cm

Smärre slitage, nyckel fast i skåpet

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7, Hylla 5

Väggskåp i fornnordisk stil

Budhistorik (9 bud)
3392722
650
3391635
600
3392719
600
3391635
550
3392717
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.