Bricka 1800-tal

475918

BRICKA, plåt, 1800-talets mitt, polykromt bemålad med dekor av blommor, 73x45 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 8

Bricka 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3392368
500
3390859
450
3383253
3383101
3383057

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.