Garibaldi Lindberg Visby Sommar

475916

GARIBALDI LINDBERG (1863-1957): Visby ringmur, signerad G.Lindberg, akvarell, 24x34 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Fack 23

Budhistorik (4 bud)

3391277
450
3391209
3389757
3387872

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.