Skrivbord funkis Frankrike

475912

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, fanerat i olika träslag, 3 lådor, benavslut i metall, märkt Capelle Montauban, höjd 78, 75x115 cm

Bruksslitage, smärre ytskada

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivbord funkis Frankrike

Budhistorik (32 bud)
3392366
5 000
3392363
4 800
3392358
4 600
3392357
4 400
3392355
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.