Spegel 1800-tal

475909

SPEGEL, mahogny, 1800-tal, ca 80x66 cm

Åldersrelaterat slitage

Speglar

Rum 14

Spegel 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3391668
3391667
900
3391665
3391650
750
3391649
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.