Stolar rokokostil

475907

STOLAR, rokokostil, tidigt 1900-tal, 8 stolar samt 2 karmstolar, vitmålade med sits i skinn, sitthöjd ca 46 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Rum 9

Stolar rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3390710
1 800
3390700
1 700
3385312
1 600
3385271
3385270
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.