Björn Wiinblad teckning

475903

BJÖRN WIINBLAD (Danmark 1918-2006), Kvinnofigur, blyertsteckning, signerad och daterad Björn Wiinblad -94, 83x60 cm

Kantslitage

Fack 45

Björn Wiinblad teckning

Budhistorik (13 bud)
3390771
1 300
3390752
3390752
3389893
3383593

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.