Supglas 1700-tal Sommar

475902

SUPGLAS, 1700-tal, 1 par, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

Glas, Servisglas, Specialauktion

Monter 14

Supglas 1700-tal Sommar

Budhistorik (8 bud)
3390959
3388795
1 400
3388792
1 300
3384017
3384016
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.