Rosenthal servis Maria

475900

ROSENTHAL, servis "Maria", 71 dlr, bestående av 24 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 2 terriner med lock, 2 såsskålar, 6 uppläggningsfat samt 1 skål

Nagg och slitage förekommer

Keramik/Porslin

Rosenthal servis Maria

Budhistorik (39 bud)
3391208
7 000
3391207
6 800
3391206
6 600
3391205
6 400
3391204
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.