Erik Wessel-Fougstedt akvarell

475899

ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): Trädet vid kanalen, signerad E Wessel Fougstedt, akvarell, 25x36 cm

Budhistorik

2017-07-27 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.