Richard Ryan Marilyn Monroe

475898

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 147/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan Marilyn Monroe

Budhistorik (7 bud)
3391716
2 400
3391700
3389591
3385596
1 800
3383124

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.