John Sjösvärd oljemålning Sommar

475893

SJÖSVÄRD, John (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd -52, olja på pannå, 29x32 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 5

Budhistorik (18 bud)
3391304
3391316
3391304
3391311
950
3391304
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.