Hylla

475890

HYLLA, mahogny, 1900-talets första hälft, svarvade pelare, 5 hyllplan, höjd ca 125, 60x42 cm

Smärre slitage

Möbler, Hyllor

Rum 6

Hylla

Budhistorik (8 bud)
3390128
1 400
3387603
1 300
3390125
1 300
3387603
3384693

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.