Taklampa 1930-tal

475887

TAKLAMPA, troligen Orrefors, 1930-tal, dekor med bl.a. kvinnofigurer, höjd ca 50, diameter 32 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 15

Taklampa 1930-tal

Budhistorik (18 bud)
3390833
3390962
3 800
3390833
3 600
3390961
3 400
3390833
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.