Metronom Junghans

475880

METRONOM, Junghans, tidigt 1900-tal, mahogny, höjd ca 22 cm

Bruksslitage, Stockholms auktionsverk garanterar inte funktionen

Nautica/Technica

Monter 7

Metronom Junghans

Budhistorik (7 bud)
3391080
700
3390548
650
3391077
600
3390548
550
3384776
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.