Gunnar Norrman 10 ex torrnål

475870

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Älggräs", signerad och daterad G. Norrman 1968, torrnål, numrerad 6/10, bildyta 17x24 cm

Oramad, i passepartout

Rum 9, Vagga 1

Gunnar Norrman 10 ex torrnål
Budhistorik (2 bud)

3392650
3389515

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.