Prins Eugen Molnet 1897

475868

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm;
Föreningen för Grafisk Konst 1897

Gulnader

Prins Eugen Molnet 1897
Budhistorik (27 bud)
3392845
3392844
3392843
1 900
3392838
1 800
3392841
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.