Taklampa

475867

TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak med 5 lampor med kupor i glas, höjd ca 27, vid 50 cm

Smärre slitage.

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Taklampa

Budhistorik

2017-07-27 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.