Däckstolar

475864

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, lackerade, grönt canvastyg, pärlspikade, ihopfällbara, höjd ca 78, sitthöjd 37 cm

Senare klädsel, stomme med bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Däckstolar

Budhistorik (40 bud)
3395994
7 600
3395991
7 400
3395989
7 200
3395987
7 000
3395986
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.