Däckstol 1950-tal

475863

DÄCKSTOL, med lös fotpall, 1950-tal, justerbar, lösta dynor

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Däckstol 1950-tal

Budhistorik (29 bud)
3396362
3 600
3396361
3 400
3396360
3 200
3396086
3396359

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.