Bord Italien 1900-tal

475862

BORD på pelarfot, 1900-tal, sannolikt Italien, fanérat i olika träslag, höjd 62, diameter 82 cm

Lacksläpp, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Bord Italien 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
3391216
1 300
3391229
3391216
3391226
3391216
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.